АДМІНІСТРАТОРИ
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.-вихідні дні
(0412) 47-00-76
КВИТКОВА КАСА
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.- вихідні дні
(0412) 47-33-88

Украдене щастя

Украдене щастя
За мотивами п’єси І.Франко «УКРАДЕНЕ ЩАСТЯ» (драма в стилі етно-модерн)

«Украдене щастя» — одна з найкращих і найвідоміших п’єс Івана Франка. Класика української драматургії, яка не втратила своєї актуальності і в наш час.
Тема кохання зрозуміла кожному. Щастя бути поруч із коханою людиною, біль розлуки, несправедливість, зрада, обман і як наслідок, жахливий, нестерпний біль, людський біль за втраченим щастям. Усе це ми в тій чи іншій мірі переживаємо у своєму житті. Саме тому ця п’єса не втрачає своєї гостроти і є окрасою репертуару мало не кожної української сцени.
Постановку Житомирського академічного театру ім. І. Кочерги відрізняє гіпертрофованість даної теми. Режисер навмисне залишає поза увагою усі побутові моменти п’єси, і робить ставку беручи до уваги лише психологію людських почуттів, емоційний стан кожного героя, їх живий оголений нерв.
Яскраве пластичне вирішення масових сцен вистави підкреслює особливість постановки, лаконічність художнього оформлення не відволікає від головного об’єкту – любовного трикутнику, де кожен захищає і виборює своє щастя.

Режисер – з. д. м. України Тімошкіна Наталія
Художник-постановник – Кулавін Валерій
Балетмейстер – Перепелиця Анна

АННА - з. а. України Демб Марина, з.а.України Заведія Олена
МИКОЛА - Савченко Дмитро
МИХАЙЛО - Глущук Андрій

у масових сценах - артисти драми, балетна група

Вистава на одну дію.
Тривалість вистави 1 година 30 хвилин.
Вікове обмеження 16+