23 березня 2017р. до театру завітали драматург Анатолій Крим та театральний критик Олег Вергеліс!!!

23 березня 2017 року до Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги на прем’єрну вистави “Заповіт цнотливого бабія” за п’єсою А. Крима приїжджали:   Анатолій  Крим — український письменник, драматург, сценарист, багаторічний секретар ради Національної спілки письменників України, почесний громадянин міста Балтімора (США), заслужений діяч мистецтв України (2005), лауреат Міжнародної літературної премії імені Великого князя Юрія Долгорукого (2010), лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів» (2002), має орден Михайла Грушевського IV ст. та медаль «15 років незалежності України», з 1979 року є членом Спілки письменників України, тривалий час обіймав посаду секретаря ради Національної спілки письменників України та Олег Вергеліс —  український театральний критик, мистецький оглядач, редактор відділу культури часопису «Дзеркало тижня», публіцист, заслужений журналіст України, автор та ведучий циклів «Гравці» та «Головна роль» на Національному телеканалі «Культура», член Національного Шевченківського комітету, член Національної спілки театральних діячів України та Спілки журналістів України, входить до складу експертів театральної премії “Київська пектораль”, доцент кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин (НАУ).

Для нашого театру це була дуже важлива та водночас хвилююча зустріч.  Адже не кожного дня ми маємо честь бачити серед глядачів і автора запропонованої вистави, і театрального критика. Насправді такі зустрічі дуже потрібні. Завжди цікаво і важливо почути відгуки щодо вистави — у даному випадку “Заповіт цнотливого бабія”, режисером-постановником якої є заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна, для якої кожна вистава, ніби дитина, яка щойно народилася і починає своє власне життя. Зустрічі з автором і театральним критиком дуже важливі та однаково значущі як для режисера вистави, так і для акторів, які проживають в ній свої ролі.

Ми були приємно вражені коли почули відгуки наших гостей. Адже вистава за п’єсою Анатолія Крима “Заповіт цнотливого бабія” іде в багатьох країнах світу. Сам Анатолій Крим, який бачив усі вистави за своїми п’єсами, відзначив, що постановка Наталії Тімошкіної, напевно, одна з найкращих на сьогоднішній день. Він був настільки вражений режисерською роботою і баченням п’єси Наталією Тімошкіною, що був би радий співпрацювати і надалі.  В подальшому Анатолій Ісакович готовий запропонувати нові твори для постановки саме у нашому театрі.

Після вистави відбулася зустріч з акторами. Анатолія Крима та Олега Вергеліса, яких важко чимось здивувати, вразили високий рівень та професійність наших акторів. Олег Анатолійович відзначив, що у творчому колективі театру відчувається любов до роботи, до того, що вони творять і проживають на сцені. Цього вечора ролі виконували: Дон Жуан – В’ячеслав Давидюк, Лепорелло – Віталій Рогутський, Чернець – Андрій Глущук, Анна –  Оксана Луць.

Олег Вергеліс зауважив, що наш театр однозначно не залишив його байдужим.  Після знайомства з творчим колективом у нього виникло бажання переглянути усі вистави з репертуару нашого театру.

Ми дуже вдячні за гарні відгуки і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Як завжди ми вдячні і нашому житомирському глядачу. Його аплодисменти, співпереживання разом з героями вистави передаються акторам і надихають творити.

Головний герой вистави — Дон Жуан — це образ, який буде жити вічно у серцях та легендах.