Прем’єра вистави «Elite club»!!!

Прем’єра вистави «Elite club«

29-30 листопада

Режисер-постановник та автор — Заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна

29 листопада 2017 року у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулась прем’єра вистави «Elite club». Режисер вистави — художній керівник театру, Заслужений діяч мистецтв України Наталія Тімошкіна, чиї постановки дуже люблять глядачі. Адже її вистави відомі не лише місту та області, а й усій Україні. Вистави, яким вона дарує життя, дуже неординарні, наповнені змістом, яскраві, завжди викликають неабиякий інтерес глядачів та усіх шанувальників театру. Цього разу непередбачувана та неймовірно талановита  Наталія Тімошкіна вкотре вразила наших глядачів. Вперше на сцені Житомирського театру відбулася вистава, яка має особливий, складний для виконання та легкий для сприйняття жанр КАБАРЕ, який в усьому світі користується шаленим успіхом. Режисер дає можливість глядачу поринути в атмосферу цього нового та незвичного жанру, де актори вмить перевтілюються у самі найрізноманітніші образи. Танцюристи та вокалісти співіснують, як  одне ціле. Кожний номер — це окрема вистава зі своєю історією. І все це заслуга Наталії Тімошкіної — вона творець цієї ілюзії.

Усі, хто відвідали цього вечора «Elite club», отримали неймовірний заряд енергії та позитиву від неперевершених артистів та вокалістів — сім’ї Яніни та Олександра Яремчуків, Заслуженої артистки України Ольги Карпович, Заслуженої артистки України Марини Букши, Алли Кушнір, В’ячеслава Жили, Андрія Глущука та Юлії Іваницької.

Лише «Elite club» дає глядачу можливість відчути смак цього  унікального жанру та поринути в яскравий світ театру.  Кращого та гармонічнішого поєднання глядача та артистів у театральному кабаре важко й уявити!!!