Бенефіс заслуженого артиста України Миколи Карповича

У нашому театрі свято!

25 лютого пройшов бенефіс заслуженого артиста України Миколи Івановича Карповича. Приємно коли на своє 50-річчя з дня народження та 25-річчя творчої діяльності на сцені Житомирського академічного українського музично — драматичного театру імені Івана Кочерги актор отримує величезну кількість поздоровлень від своїх колег по сцені, цінителів театрального мистецтва, глядачів і, звичайно, від своїх рідних і близьких. Миколі Івановичу є що показати і про що розповісти. На сцені пройшли тільки маленькі уривки з величезної кількості вистав в яких зіграв Микола Карпович. Акторське покликання на все життя та визнання вдячних глядачів — що ще може зробити актора найщасливішим!

Ми вітаємо свого колегу з ювілеєм і бажаємо здоров’я і подальших творчих успіхів!