Петро Авраменко дав настанови на добрі справи дітям

«Не професія дає людині статус. Статус людині дає Людина….», - Петро Авраменко дав настанови на добрі справи дітям, які в силу різних причин залишилися без батьківського піклування

Актор та режисер Петро Авраменко поділився досвідом та секретами своєї професії з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, якими опікується служба (управління) у справах дітей Житомирської міської ради. Тепла зустріч пройшла сьогодні, 13 листопада, у Житомирському академічному українському театрі імені Івана Кочерги.

Актор подарував гостям екскурсію театром, показав перукарський та художній цехи, велику і малу сцену, закулісне життя та процес підготовки до вистави, розповів про складові акторської майстерності, елементи режисури, цікаві курйози та випадки на сцені та за кулісами.