«Украдене щастя» Івана Франко в Полтаві та з тріумфом !

З великим задоволенням інформуємо Вас, що 5 квітня наш театр був на гастролях у Полтаві, де з 1 по 8 квітня 2016 року на базі Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Миколи Гоголя проводився Восьмий Відкритий регіональний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя», приурочений до Вісімдесятиріччя від дня заснування театру.

До участі у фестивалі були запрошені кращі театри України, які вже не лише встигли полюбитися нашому глядачу, а й стали справжніми мистецькими друзями.

На фестивалі нашим театром була представлена вистава за п’єсою Івана Франка «Украдене щастя».

Глядачі були в захопленні !

Ось що пише офіційний сайт Полтавського академічного театру ім. М.Гоголя:

…на п’ятий день фестивалю відбулося знайомство полтавського глядача з надчуттєвою символістичною виставою Житомирського театру ім. І. Кочерги «Украдене щастя» у постановці художнього керівника театру засл. діяча мист. України Наталі Тімошкіної. кохання, пристрасть, обман, фатальна доля, руйнація мрій і сподівань… найпопулярніша п’єса Франка прозвучала сучасно, в етномодерні, з музикою «Дахи Брахи», у реалістичній грі акторів житомирського театру. щастя не можна вкрасти, його треба заслужити, як і прихильність глядачів. що безумовно вдалося колективу житомирського театру.

А ось відгуки глядачів, залишені на сайті театру та в соцмережах:

…Ви були неймовірні! Найкраща постановка фестивалю, я така щаслива, що ви побували у гостях у Гоголя) Приїжджайте ще)) Актори чудові, танцюристи напрочуд вправні, режисер така чарівна жінка, багато символів у самій виставі, зачарували аудиторію, не хотілось вас відпускати

…Вражаючий театр, запали в душу, неймовірна вистава!