ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ!!!

Житомирський академічний український  музично-драматичний театр ім. І.Кочерги

Відкриття театрального сезону для юних глядачів 2020-2021 рр.

12 вересня 2020 р. о 12 -00 год.

Уже стало доброю традицією  нашого театру відкривати театральний сезон для юних глядачів. Відкриття театрального сезону для юних глядачів – підтвердження активної позиції театру  в напрямку виховання у підростаючого покоління  любові до України, розуміння призначення життя людини, почуття відповідальності за тих, хто  поруч.

Театр цілеспрямовано веде політику виховання підростаючого покоління. Це проявляється не тільки в показі вистав, а в ряді акцій, які супроводжують ці вистави.

В репертуарі театру 10 вистав -казок, які цікаві не тільки дітлахам, а й дорослим:

П.Авраменко «Фантастична Мері» - режисер з.а.України Петро Авраменко

Р.Кіплінг«Мауглі» - режисер з.д.м. України Н.Тімошкіна

О.Толстой «Золотий ключик або пригоди Буратіно» - режисер з.д.м. України Н.Тімошкіна

К.Чуковський «Муха-цокотуха» - режисер І.Антонюк

Г.Х.Андерсен «Попелюшка» - режисер І.Антонюк

С. Михалков «Троє поросят»- режисер І.Антонюк

П.Авраменко «Аліса в країні чудес» - режисер з.а.України Петро Авраменко

П.Авраменко «Подорож з драконом» - режисер з.а.України Петро Авраменко

С.Маршак «Кицин дім» - режисер І.Антонюк

Юні наші глядачі та їхні батьки перед виставами запрошуються до ігрової-розважальної програми метою, якої є залучити дітей до світу театру,познайомити з  принципами створення вистави, його складовими частинами, історією, правилами поведінки і т.п. – і все це, звичайно, в ігровій формі.

Серед цікавих форм роботи з юними глядачами - сімейна акція до відкриття дитячого театрального сезону „Театральна  сім’я”, конкурс малюнка  «Мій улюблений  театральний герой», і звичайно ігрові розважальні програми перед виставами «День іменинника» в останню суботу місяця, «Школа театрального етикету», «Щасливий квиток» тощо.

Серед активних волонтерів, які співпрацюють з театром – громадські організації, навчальні центри, благодійні фонди, творчі спілки та багато небайдужих креативних особистостей .