КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">ОГОЛОШЕННЯ

mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради

mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

mso-fareast-language:uk">НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk"> «ЗАВІДУВАЧ ТРУПИ»

Завдання та обов'язки. Здійснює організаційне керівництво творчо-виробничою діяльністю трупи театру. Вносить пропозиції щодо введення нових виконавців у вистави поточного репертуару. Бере участь у складанні планів репетиційної роботи з прийнятих до постановки нових і капітально-поновлених вистав, у плануванні поточного репертуару театру. Забезпечує раціональне і рівномірне завантаження трупи у виставах поточного репертуару. Здійснює облік виконання норм працівниками творчого складу, контролює дотримання ними трудової дисципліни. Складає розклад репетицій на кожний день.

Повинен знати: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; творчо-виробничий процес роботи театру; систему та умови оплати праці працівників театру; основи режисури та акторської майстерності; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

"times roman";mso-fareast-language:uk">Кваліфікаційні вимоги. mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk"> Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста - не менше 3 років,бакалавра - не менше 5 років.

"times roman";mso-fareast-language:uk">Документи подавати за адресою mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">: м. Житомир, площа Соборна, 6

"times roman";mso-fareast-language:uk">Кінцевий строк прийняття документів: mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk"> 07 жовтня 2020 р.

"times roman";mso-fareast-language:uk">Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі: mso-fareast-language:uk">

- заява про участь в конкурсі у довільній формі.

- особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копія трудової книжки (за наявності);

- копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">- інша додаткова інформація. mso-fareast-font-family:"times roman";mso-fareast-language:uk">

mso-fareast-language:uk">Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам особисто.

mso-fareast-language:uk">Для довідок з питань проведення конкурсу: Контактний телефон/факс: (0412) 47-33-87

mso-fareast-language:uk">адреса електронної пошти: background:#f7f7f7">zt_teatr@ukr.net mso-fareast-language:uk">