АДМІНІСТРАТОРИ
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.-вихідні дні
(0412) 47-00-76
КВИТКОВА КАСА
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.- вихідні дні
(0412) 47-33-88

«Анабель і Чудовисько» Anabel & la monstre чарівна легенда про кохання

«Анабель і Чудовисько» Anabel & la monstre чарівна легенда про кохання
Вистава «Анабель Чудовисько» створена за мотивами найвідомішої класичної французької казки про кохання усіх часів. На якусь мить сцена театру пертворюється на зачарований палац і оживає давня легенда про дивовижну історію кохання Чудовиська та красуні на ім’я Анабель.

Ця історія розпочалася, коли самозакоханий Принц-красень відмовив старій жебрачці у прихистку від холоду. Старенька, виявившись чаклункою, перетворила бездушного Принца на потворне Чудовисько, залишивши троянду. І ось, коли з троянди впаде остання пелюстка, а серце Принца так і не відчує справжнє, взаємне кохання, бути йому чудовиськом nдовіку... А от що було далі ви можете побачити самі завітавши на прем'єру!

Наша казка-легенда привертає увагу передусім на значення внутрішніх цінностей. Адже в сучасному суспільстві, яке nпередусім приділяє увагу естетичному вигляду, легко забути про них, віддавши \nперевагу зовнішнім ознакам. Як приклад, велика душевна доброта зробила “красивим” навіть таку потворну nістоту, як Чудовисько.

(режисер-постановник з а.України Петро Авраменко)