Колектив Житомирського театру ім.І.Кочерги глибоко сумує з приводу смерті ветерана театру, заслуженої артистки України Надії Андріївни Артеменко та висловлює щирі співчуття родині народного артиста України Григорія Михайловича Артеменко.
Надія Андріївна Артеменко служила в Житомирському театрі з 1964 року. Тут вона і зустріла свою другу половинку, друга і коханого чоловіка, партнера по сцені і наставника Григорія Артеменко. Разом подружжя прожило щасливих 68 років.
Заслужена артистка України Надія Артеменкко була характерною актрисою, вона успішно втілила в життя безліч ролей, зокрема, глядачі її пам'ятають за такими ролями, як:
Роза ("Останній вуличний бродяга" Р.Вівіан)
Горпина ("Маймська ніч" М.Старицького)
Федося ("Ясновидиця" Г.Квітка-Основ'яненко)
Фатима ("Ясні зорі" Б.Грінченка)
Василина ("Як наші діди парубкували В.Канівця")
Олена ("Фараони" О.Коломійця)
Дубиха ("У неділю рано зілля копала" О.Кобилянської)
Абатиса ("Три мушкетери" М.Дунаєвського) та багато ін.
У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Надію Андріївну назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна пам'ять!
Прощання відбудеться у понеділок 12 квітня о 13-00 год. біля 1-го під'їзду за адресою вул. Дмитра Донцова,1/11
або о 12.30 год. біля службового входу в театрі.