АДМІНІСТРАТОРИ
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.-вихідні дні
(0412) 47-00-76
КВИТКОВА КАСА
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.- вихідні дні
(0412) 47-33-88

ВІЗИТ ДО ТЕАТРУ

РАДІ ВІТАТИ В НАШОМУ З ВАМИ ТЕАТРІ!

Купуючи квитки на вистави театру, Глядачі погоджуються з Правилами відвідування
театру і зобов'язуються їх дотримуватись.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ТЕАТРУ:

1. Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

2. Знаходячись у театрі, глядачі зобов'язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

3. У разі втрати гардеробного жетона глядачі відшкодовують їх вартість.

4. У разі втрати особистих речей належить звернутись до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

5. У разі відміни вистави Театр повертає кошти за придбані квитки.

6. Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

7. У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується. Адміністрація театру не несе відповідальності за підроблені квитки та претензії з цього приводу не розглядає.

8. Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов'язково за наявності окремого квитка. Діти віком до 4 років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

9. Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування у театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном (0412) 47-33-94.

10. Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 30 хвилин до початку вистави. Після початку вистави вхід заборонено. Час перебування глядачів у приміщенні театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

11. Традиційно у театрі лунають театральні дзвінки:

- І-й дзвінок лунає за 15 хв. до початку вистави;

- ІІ-й дзвінок лунає за 5 хв. до початку вистави;

- ІІІ-й дзвінок –початок вистави;

- після ІІІ-го дзвінка входити до глядацької зали не прийнято і вважається ознакою невихованості. Поважайте інших глядачів, які прийшли вчасно і не заважайте їм дивитися виставу.

12. Під час вистави всі засоби зв'язку повинні бути вимкнені або переведені у буззвучний режим.

13. З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, теле-зйомку та будь-які види аудіозапису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації театру.

14. Вхід до приміщення театру у спортивному або пляжному одязі заборонено.

15. Вхід до глядацької зали заборонено:

- у верхньому одязі;

- з напоями та їжею;

- у нетверезому стані;

- зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами.

16. Якщо ви запізнилися на виставу МАЛОЇ СЦЕНИ: Після початку вистави вхід до зали не є можливим, навіть при наявності квитка. Нажаль, невеликий простір та технічні умови зали не передбачають «втручання» у неї під час вистави.

17. Згідно з Законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012р.) палити у приміщенні Театру суворо заборонено.

18. Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити Театр без відшкодування вартості квитка.

19. Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (0412) 47-33-94 або листом за адресою 10014, м. Житомир, м-н Соборний, 6.

Дотримання цих простих правил зробить Ваш візит до театру комфортним як для Вас так і для оточуючих.

Повідомляємо, що архітектурні особливості Житомирського академічного музично-драматичного театру роблять театр незручним для відвідування глядачів з обмеженими можливостями пересування. Адміністрація театру готова зробити все від неї залежне для цієї категорії глядачів. Для того, щоб ми могли допомогти в цих випадках, плануючи відвідини театру, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (0412) 47-33-94, 22-24-55, або за електронною адресою: teatr_kochergi@ukr.net