АДМІНІСТРАТОРИ
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.-вихідні дні
(0412) 47-00-76
КВИТКОВА КАСА
з 11:00 до 19:00, Нд. Пн.- вихідні дні
(0412) 47-33-88

ВАКАНСІЇ

Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І. Кочерги» Житомирської обласної ради (10014, м. Житомир, площа Соборна, 6) ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад:

Артист оркестру I категорії (три особи – скрипка, контрабас, флейта) (кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артист оркестру ІІ категорії не менше двох років, бакалавра – не менше трьох років)

ДОКУМЕНТИ від претендентів на участь у конкурсі подаються за адресою: 10014, м. Житомир, площа Соборна, 6). Кінцевий строк подачі документів – 5 вересня 2021 року. Контактні телефони: 097-794-54-52; 067-601-68-17 Електронна пошта: zt_teatr@ukr.net, zamdt_2018@ukr.net

Перелік документів для участі у конкурсі: 1. Заява про участь у конкурсі у довільній формі; 2. Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку з вклеєною фотокарткою; 3. Копія документа, що посвідчує особу; 4. Витяг з трудової книжки (за наявності); 5. Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Строк подання документів для участі у конкурсі до 5 вересня 2021 р.

Шановний відвідувачу!

У цьому розділі розміщені оголошення про вакансії, інформація та бланки документів, необхідні для проходження конкурсу на заміщення вакансій (перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі та вимоги щодо їх оформлення, закони та методичний матеріал).

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі на заміщення акантних посад художнього та артистичного персоналу та вимоги щодо їх оформлення згідно наказу Мiнiстерства культури України від 01.07.2016 № 497 зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 25 липня 2016 р. за № 1029/29159

 • заява про участь у конкурсі;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • витяг з трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • посвідчення про приписку до призовної дільниці (для чоловіків);
 • творче резюме (з вклеєною фотокарткою);
 • додаткова інформація стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня за бажання.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Адреса, за якою подаються документи:

10014 , м. Житомир, майдан Соборний, 6, КП «Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради

Для довідок: (0412) 47-33-87 (приймальня). Е-mail: zamdt_2018@ukr.net Наказ Міністерства культури України "Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів\\r\\nкультури\\\"

Закон України про театр та театральну справу

Закон України про культуру


ОГОЛОШЕННЯ
Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний
театр ім. І.А.Кочерги» Житомирської обласної ради
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
 «ЗАВІДУВАЧ ТРУПИ»

Завдання та  обов'язки.  Здійснює  організаційне  керівництво творчо-виробничою діяльністю трупи театру. Вносить пропозиції щодо  введення  нових  виконавців  у вистави поточного репертуару. Бере участь у складанні планів репетиційної роботи з прийнятих  до постановки  нових  і  капітально-поновлених  вистав,  у плануванні поточного репертуару театру.  Забезпечує раціональне і  рівномірне завантаження трупи у виставах поточного репертуару. Здійснює облік виконання норм працівниками творчого складу,  контролює дотримання ними  трудової  дисципліни.  Складає  розклад  репетицій на кожний день. 

Повинен знати:  чинне  законодавство  в  галузі  культури  та мистецтва;  творчо-виробничий  процес  роботи  театру;  систему та умови  оплати  праці  працівників  театру;  основи   режисури   та акторської  майстерності;  основи економіки,  організацію праці та управління;  правила внутрішнього трудового розпорядку;  правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.

Кваліфікаційні вимоги.   Повна   або   базова   вища   освіта відповідного  напряму  підготовки   (спеціаліст   або   бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника   художнього   керівника   (головного   режисера)    для спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

Документи подавати за адресоюм. Житомир, площа Соборна, 6

Кінцевий строк прийняття документів:07 жовтня 2020 р
Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:
 • заява про участь в конкурсі у довільній формі.
 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • інша додаткова інформація.
Дата і місце проведення конкурсу буде повідомлено претендентам особисто.
Для довідок з питань проведення конкурсу: Контактний телефон/факс: (0412) 47-33-87
адреса електронної пошти:   zt_teatr@ukr.net


22 вересня 2020 р. наказом № 102-к оголошено конкурс на наміщення вакантної посади "завідувач трупи". За результатами конкурсу, що проведений 09 жовтня 2020 року, переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади "завідувач трупи" став Стебновський Сергій Сергійович".